Hidrauliskā tālvadības sistēma, porciju tipa un ON/OFF sistēma.

Porciju tipa hidrauliskā tālvadības sistēma.

Ar porciju tipa hidraulisko tālvadības pults sviru iespējams regulēt darba ātrumu no mazāka uz lielāku.

Porciju tipa funkcija ir ļoti svarīga pie caurules ievadīšanas, jo ļauj tai dot paātrinājumu.
Paātrinājums nepieciešams, lai skalotāja caurules sprausla var pārvarēt nelielus šķēršļus meliorācijas caurulē, piemēram, kā savienojuma vietas vai nelielus izbīdījumus.

Tālvadības sistēmai mēs piedāvājam automātisko kruīza sistēmu, kas ir droša skalotāja caurulei un efektīva skalošanai. Vadot skalotāja cauruli meliorācijas sistēmā, nospiežot funkciju “automātiskā kruīza sistēma”, caurule meliorācijas sistēmā vadās automātiski. Ja caurule atduras un vairs nevirzās uz priekšu, tad automātiski nostrādā drošības sistēma, kas nozīmē, ja skalotāja caurule atduras un nevirzās uz priekšu ilgāk par 4 sekundēm, tā tiek automātiski vilkta atpakaļ 7 sekundes, pēc tam atkal turpina kustību uz priekšu un atpakaļ, līdz šo funkciju atslēgsiet.
Ja strādāsiet bez automātiskās kruīza sistēmas, tad skalotāja caurule apstāsies, ja kustība nenotiks 4 sekundes.

Kāpēc tas ir nepieciešams:

  1. Ja operators, kurš strādā ar skalotāju, ir novērsies un neredz, ka skalotāja caurule atdūrusies un vairs nevirzās uz priekšu, tad iespējams salauzt skalotāja cauruli.
  2. Ja meliorācijas caurules ir aizsērējušās ar smilti vai zemi, ar šādas funkcijas palīdzību meliorācijas caurule izskalosies labāk un atvieglos operatora darbu, jo nav nepieciešams koncentrēties uz skalotāja cauruli.

ON/OFF hidrauliskā tālvadības sistēma

On/Off hidrauliskā tāvadības sistēma nodrošina vienu konstantu darba ātrumu.

Šo sistēmu var izmantot, kar pārsvarā ir jaunas plastmasas meliorācijas caurules, kur nav izbīdījumu un nav šķēršļu.

Vienkārša un ērta sistēma, par izdevīgu cenu.

Tālvadības sistēmai mēs piedāvājam Automātisko Kruīza Sistēmu, kas ir droša skalotāja caurulei un efektīva skalošanai.  Vadot skalotāja cauruli meliorācijas caurulē nospiežot funkciju automātiskā kruīza sistēma, caurule meliorācijas sistēmā vadās automātiski, ja caurule atduras un vairs nevirzās uz priekšu, tad automātiski nostrādā drošības sistēma tas ir;

Ja skalotāja caurule atduras un nevirzās uz priekšu ilgāk pa 7 sekundēm, tad tā tiek automātiski vilkta atpakaļ 7 sekundes, pēc tam atkal turpina kustību uz priekšu un atpakaļ, līdz jūs atslēgsiet šo funkciju.

Bet ja jūs strādāsiet bez automātiskās kruīza sistēmas, tad skalotāja caurule, apstāsies, ja kustība nenotiks 7 sekundes.

Kāpēc tas ir nepieciešams:

  1. Ja operators, kurš strādā ar skalotāju ir novērsies un neredz, ka skalotāja caurule ir atdūrusies un vairs nevirzās uz poriekšu, tad iespējams salauzt skalotāja cauruli, vai gumijas riteņi to sadedzinās skalotāja cauruli.
  2. Ja meliorācijas caurules ir aizsērējušās ar smilti vai zemi, ar šādas funkcijas palīdzību meliorācijas caurule izskalosies labāk un atvieglos operatora darbu, jo nav nepieciešams visu laiku koncentrēties uz skalotāja cauruli.