Izsekošanas sistēma Vivax-Metrotech Vscan

Sadarbībā ar mūsu klientiem esam izstrādājuši unikālu izsekošanas sistēmu, kas ļauj noteikt aizsprostojumus vai bojājuma vietas meliorācijas sistēmā. Šī sistēma ļauj ātri un precīzi atrast meliorācijas caurules bojājumu vietu, kā arī skalotāja caurules dziļumu. Izsekošanas sistēma ne tikai ievērojami palielinās darba efektivitāti, bet arī dos iespēju ietaupīt degvielas tēriņus, nodrošinot zemākas ekspluatācijas izmaksas.

Darbības princips. Meliorācijas sistēmas drenā tiek ievietota drenāžas skalotāja caurule, kas ar ūdens spiedienu skalo un tīra drenu. Drenāžas skalotāja caurule ir kā sensors, no caurules sākuma līdz beigām par kuru raida  Watt raidītājs signālu. Izmantojot signāla uztvērēju vScan iespējams noteikt bojājuma  vai nosprostojuma vietu drenā – punktā, kurā  uztvērējs pārtrauc saņemt signālu.

Ieguvumi. Drenētos laukos, ar funkcionējošu drenāžu sistēmu, augi dīgst un aug vienmērīgi. Klienti, kuri izmanto drenāžu skalošanas izsekošanas sistēmu atzinīgi novērtē efektivitāti – darba efektivitāte palielinās vairāk nekā par 50%, degvielas ietaupījums pat līdz 60%. Izmantojot sistēmu tiks samazinās ekspluatācijas izmaksas.

Pievērsiet uzmanību. Skalotāju cauruļu sieniņu biezums ir veidots no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina vismaz 2 reizes ilgāku kalpošanas mūžu nekā konkurentu piedāvātie produkti. Pat ja caurule tiek bojāta, deformēta vai salauzta, to var salabot, lai varētu turpināt skalošanu, nodrošinot izsekošanas sistēma darbību.